Zadzwoń
Zarezerwuj
Termin

660 586 133

Kontakt

Godziny pracy:
pn-pt 8-20
sb-ndz 8-16

Awaria AGD nie musi być stresująca!

Zepsuta lodówka? Cieknąca zamrażarka? Czy może nieposłuszna kuchenka? Zapewne nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, która wymagała natychmiastowego działania specjalisty. Ile razy jednak trafiałeś na podejrzane osoby, którym za naprawę musiałeś zapłacić więcej niż przypuszczałeś, a problem po ich interwencji i tak nie znikał? A może zdarzało Cię tracić nerwy z powodu szukania odpowiedniego transportu, aby przewieźć zepsuty sprzęt do serwisu?

Zafunduj sobie spokój

Jeśli wybierzesz nas Twoje życie może zmienić się już dziś. Koniec z nieuczciwymi "ekspertami"! Koniec z oczekiwaniem na spóźnialskich! Koniec z marnowaniem czasu na szukanie osób godnych polecenia! Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz na aagd.pl. Nie musisz szukać żadnych części na wymianę, ponieważ my zajmiemy się wszystkim.

Z nami naprawa usterki w sprzęcie AGD to czysta przyjemność. Jesteśmy firmą zatrudniającą fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi AGD na najwyższym poziomie. Naprawa Electrloux, a może serwis Miele? To wszystko i jeszcze więcej oferuje Ci nasza firma.

Trzy proste kroki

Wybierając naszą firmę, nie będziesz musiał długo czekać. Przekonaj się sam! Wejdź na www.aagd.pl, zadzwoń i umów się na najdogodniejszy dla Ciebie termin.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług!
Twój czas i Twoje zadowolenie są dla nas najważniejsze.

 

KONTAKT

AAGD Serwis sprzętu AGD

E-mail: serwis.sekretariat@wp.pl

Tel: 534 505 506

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Przeczytałem/am i akceptuję regulamin
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Zamów usługę!


  660 586 133

  Wiadomość
  660 586 133