Zadzwoń
Zarezerwuj
Termin

660 586 133

FAQ

Godziny pracy:
pn-pt 8-20
sb-ndz 8-16

FAQ

Firma Orion gwarantuje naprawę sprzętu gospodarstwa domowego w Bydgoszczy w sposób uczciwy i kompetentny. Nasz serwis służy pomocą na terenie całej Polski, co świadczy o tym, że są z nas zadowolone tłumy klientów. Bądź jednym z nich i przekonaj się, że jesteśmy specjalistami w swojej branży.

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Nasz zakład to ludzie, którzy nie traktują pracy jako przymus. Jesteśmy osobami, które kochają to, co robią. Majsterkowanie i reperowanie jest naszą pasją. Powoduje to, że każde zlecenie jest dla nas równie ważne i równie mocno się do niego przykładamy. Chcemy uczyć się każdego dnia nowych rzeczy, a przy tym poznawać nowych ludzi i cieszyć się tym, że jesteśmy w stanie im pomóc.

Gdzie nas znajdziesz

Pracujemy na terenie całego miasta i jego sąsiedztwa. Jeśli czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewny, zadzwoń do nas, a udzielimy Ci niezwłocznie wszystkich potrzebnych informacji. Nasz zakład zapewni Ci najszybszą pomoc w mieście i najdogodniejsze warunki. U nas nie pracują apatyczni i niedouczeni ludzie, a cała naprawa AGD przebiega bez niewidocznych kosztów.

Jedyny słuszny wybór

Naprawimy Twoją zmywarkę, lodówkę, zamrażarkę i pralkę. Zapewniamy serwis piekarników i kuchenek. Naprawiamy także kawiarki i ekspresy. Kompleksowe usługi AGD w Bydgoszczy dotyczą serwisu takich producentów jak Gorenje, Electrloux, Samsung, czy Whirlpool. Zapewniamy również naprawę Smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco i szeregu innych marek.

Wieloletnia praktyka

Nasi fachowcy na co dzień mają do czynienia z wieloma problemami w gospodarstwach domowych. Zepsute lodówki, uszkodzone piekarniki, przepuszczające wodę pralki to tylko kilka z wielu usterek sprzętu AGD. Nasi pracownicy znajdą rozwiązanie na każdy z tych kłopotów, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. Budowa wyposażenia AGD nie ma przed nami sekretów. Oprócz tego, wszyscy jesteśmy na bieżąco z technologicznymi nowościami. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nowe rozwiązania starych problemów. jako pierwsi możemy zaoferować klientom nowoczesne metody dla starych problemów.

To, co nas charakteryzuje

Każdy z nas jest indywidualistą, rozwiązującym problemy na swój sposób. Razem tworzymy jednak zgrany zespół, który, dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Pozwala nam to na uzyskanie prowadzenia nad innymi firmami, gdyż docieramy do najnowszych rozwiązań szybciej i możemy je w efektywny sposób wykorzystywać w naszej codziennej pracy. Każde zlecenie, dzięki wymianom, czyszczeniu, i montażu sprzętu AGD, daje nam nowe wskazówki do udoskonalania swojego warsztatu. W efekcie tego możemy się pochwalić prawie stuprocentową efektywnością.

Nie musisz już szukać na chybił-trafił, nie musisz pytać rodziny i znajomych. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a nie pożałujesz tej decyzji.

Aagd.pl to nie tylko przedsiębiorstwo. To duża rodzina, której cząstką staje się każdy kto z nami współpracuje. Kiedy zostaniesz naszym klientem zauważysz, że już żadna usterka nie będzie dla Ciebie komplikacją.

Zamów usługę!


660 586 133

Wiadomość
660 586 133